عمل هاي زيبائي عمل هاي زيبائي .

عمل هاي زيبائي

الكساندرايت سايناشور آمريكايي

الكساندرايت سايناشور آمريكايي

الكساندرايت سايناشور آمريكايي دستگاهي مناسب براي ليزر موهاي زائد بدن مي باشد. نوعي برند آمريكايي و بزرگ ترين توليده كننده دستگاه ليزر است. بيشتر از 60 كشور در دنيا از اين برند و كمپاني استفاده ميكنند.

معمولا توصيه ميشود بعد از دوران بلوغ ليزر براي بانوان انجام شود.دستگاه ليزر سايناشور ليزر به هيچ عنوان عارضه ايي ندارد و هيچ گونه تاثيري در نازايي ندارد و كساني كه ميزان هورمون هاي آنها بالا باشد يا كيست تخمدان داشته باشند بايد اول به پزشك مراجعه كنند و بعد از درمان براي ليزر موهاي زائد اقدام كنند. عمق نفوذ ليزر حداكثر 1 سانتي متر است پس به هيچ عنوان نگران نباشيد.

ليزرالكساندرايت سايناشور آمريكايي چيست؟

اين ليزر در اصل براي از بين بردن موهاي زائد بدن از طريق طول موج 755 با طول موج هاي بلند به كار مي رود. اين طول موج ها از اپيدرم پوست عبور كرده و به طور مستقيم به فوليكول هاي مو مي رسد. فوليكول انرژي ناشي از ليزر را جذب كرده و گرم مي شود، به همين دليل ساقه و فوليكول مو از ريشه از بين خواهد رفت. ليزر الكساندرايت سايناشور آمريكايي در افرادي با پوست روشن نتايج خوبي دارد. اما افرادي با پوست تيره در صورتي كه از سيستمي به غير از انواع دستگاه هاي ليزر الكساندرايت مجهز به دستگاه سيستم خنك كننده استفاده كنند، باعث جذب انرژي ناشي از طول موج ها، توسط ملانين پوست مي شود. در نتيجه علاوه براينكه تاثير چنداني در جهت رفع موهاي زائد ندارد. ممكن است حتي سوختگي و لك در پوست ايجاد كند. دوره هاي ليزر اصولا بين 6 تا 8 جلسه است.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ تير ۱۴۰۱ساعت: ۰۲:۰۴:۱۳ توسط:طاهره موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :